Anasayfa / Eşya / İkinci El Mini Buzdolabı Alanlar
2.El Spot Mini Buzdolabı Alınır
Spot Mini Buzdolabı Alan Yer

İkinci El Mini Buzdolabı Alanlar

İkinci El Mini Buzdolabı Alım ve Satımı

Günümüzde özellikle otellerin ve pansiyonların misafirlerine sunduğu imkanlardan biri olan mini buzdolabı, piyasası itibarı ile son dönemlerin dikkat çekici artışına sahiptir. Mesela her ortamda kullanılabilecek kapasiteye sahip olan mini buzdolapları kapladıkları alan bakımından kullanışlı hale gelmektedir. İkinci el piyasasının da bulunduğu bu sektörde alıcı grubunun tepesinde işletmecilerin olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bu durumu açıklamak gerekirse otel odalarında ki buzdolabı ihtiyacını karşılanması gerektiğinden bu durumu en az alan kaplayanı ve modern olanı ile değerlendirmek istedikleri gözden kaçırılamaz. İkinci el mini buzdolabı alımı, gerek maddi açıdan gerekse kullanışlılığı bakımından sıfır üretimde ki buzdolaplarından çok fazla bir ayrımı yoktur. Elbette ki mini buzdolaplarının gücü ve motor hacmi normal boyutta ki buzdolaplarından farklılık göstermektedir. Fiyat açısından daha uygun olduğu için ve işletmecilerin toptan aldıkları hesaba katıldığında ikinci el mini buzdolabı alımının artması beklenmektedir.

İkinci el mini buzdolabı ile paralel fiyat aralığında seyir etmesine rağmen daha az tercih edilen ve beklenen talebi bir türlü bulamayan spot mini buzdolapları da vardır. Bu talebin karşılanmamasının nedeni ise spot olmasından dolayı cihazın garanti kapsamı dışında olması ve alıcının teknolojik olmasından kaynaklanan hataları kendi yaptırmasından dolayı tercih edilmemektedir. Mesela ikinci el mini buzdolabını uygun fiyata aldığımızı varsayarsak zaman içerisinde oluşan hataları servis tarafından yapılmaktadır. Ama spot olan mini buzdolapları da zaman içerisinde çıkan hataları servise yaptırma imkanı olmayacaktır. Zaman içerisinde bu durum maddi olarak da kullanıcıyı mağdur edecektir. Bu durumun beraberinden getirdiği ticareti de yapanlar vardır. Düşük bütçeli pansiyonlar ise spot mini buzdolabı alan yerlerdir.

Mini buzdolabı alan yerler genellikle işletmeciler olarak ifade edilebilir ama elbette ki modern dünyada kullanılan tercihler elbette ki yadırganamaz. Yatak odalarında, çalışma odalarında kullanmak isteyen insanların sıklıkla başvurduğu bir cihaz olarak dikkat çekmektedir. Lokantaların mutfağında bulunan buzdolapları ise alan kaplamasının işletmeciye dezavantaj yaratacağından dolayı daha sık kullanıldığı yerlerden biridir. Otellerden bahsetmek gerekirse misafirlerine yedi gün yirmi dört saat hizmet vermesinden dolayı her odada buzdolabı ihtiyacı kaçınılmaz bir durum haline gelmiştir. Bu kaçınılmaz gerçekliği avantaja çevirmek için otel yönetimi tarafından mini buzdolabı tercih etmeleri gerekmektedir. Fiyat aralığı göz önüne alındığında ise ikinci el mini buzdolaplarının tercih etmeleri normaldir.

Hakkında İbrahim

İstanbul'da İkinci El Eşya Alan Yerler, Cep: 0534 966 45 05

Check Also

Kullanılmış Ofis Mobilyaları Alım Satım

İkinci El Ofis Mobilyası

İkinci El Ofis Mobilyaları Ofis mobilyası almaya karar verdiyseniz, seçenekleriniz arasında ikinci el ofis mobilyası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir