Anasayfa / Eşya / Fatih 2 ikinci el eşya
Fatih İkinci El Eşya
fatih-ikinci-el-esya-alanlar

Fatih 2 ikinci el eşya

Fatih eski eşya alan yerler

Fatih bölgesinde yaşayan ve eski eşyalarını satmak için spotçu arayan bireylere özel bir hizmet başlattık! Uzun süredir İstanbul’da spot eşya alım satım konusunda hizmetler sağlayan firmamız, çıtasını artık Fatih’e kadar genişletti! Fatih eski eşya alanlar olarak, sizlerin kullanılmayan veya acilen satmanız gereken tüm ürünleri temin alıyor, bu alanda muhteşem bir hizmetten faydalanabileceğiniz ortamlar sağlıyoruz. Peki, ne tür ürünleri satın almaktayız?

  • Beyaz eşyalarınız (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, dolap, fırın, klima v.b)

  • Mobilyalarınız (Oturma grubu, yatak odası grubu, koltuk, masa, sandalye v.b)

  • Ev aksesuarları (halı, kilim, avize, antika eşyalar v.b)

Ürünlerinizi bizlere satabilir, güvenle ödemelerinizi elden alabilirsiniz. Eyüp spot eşya alım satım denildiği zaman bölgenin artık ilk önce akla gelinen firmasıyız! Onlarca haneye sağladığımız Fatih spot eşya alım satım hizmetiyle beraber, sizlerin piyasa değerine göre ürünler satın almasına ve ödemeleri de elden almasına yardımcı oluyoruz.

Fatih’te öğrenci ve memurların başlıca tercihiyiz!

Fatih bölgesinde yaşayan öğrenci ve memurlar, İstanbul ile ilişkilerini kestiği an itibariyle ürünlerini toptan satmak için firma arayışı içerisine giriyorlar. Bu alanda onlarca farklı haneye Fatih ikinci el eşya alan yerler olarak hizmet sağladık, tüm ürünleri toptan bir şekilde satın aldık! Kullanılabilir veya çalışır durumda olan ürünlerinizi güvenle satmak ve temin almak açısından hemen bize ulaşabilir, siz de ürünlerinizi tek bir seferde satarak, tekil ürün satma derdinden kurtulabilirsiniz.

Bilindiği gibi tek tek ürün satmak çoğu zaman ekstradan vakit kaybı yaşamanıza sebep olmaktadır. Bir ürüne onlarca kişi talip oluyor, bir türlü hiçbir müşteri ile anlaşılamıyor. Bunun sebebi ise alacak olan kişilerin devamlı “kelepir fiyatlar” söylemesinden sebep! Bunun yanı sıra nakliye derdi, her ürün için evde bekleme sıkıntısı gibi çeşitli durumlar düşünülebilir. Fatih eski eşya alanlar olarak, hem memur ve öğrenciler için, hem de evinde ki eşyaları yenilemiş olan kişilerin tüm ürünlerine talip olmaktayız. Evinizde ki mobilya veya beyaz eşyalarınızı yenilediniz mi? O halde hemen bize ulaşabilir, tüm bu eski ürünlerinizi güvenle satabilirsiniz.

Hakkında İbrahim

İstanbul'da İkinci El Eşya Alan Yerler, Cep: 0534 966 45 05

Check Also

Kullanılmış Ofis Mobilyaları Alım Satım

İkinci El Ofis Mobilyası

İkinci El Ofis Mobilyaları Ofis mobilyası almaya karar verdiyseniz, seçenekleriniz arasında ikinci el ofis mobilyası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir