Anasayfa / Eşya / Kayışdağı 2 ikinci el eşya
Kayışdağı İkinci El Eşya
kayisdagi-ikinci-el-esya-alanlar

Kayışdağı 2 ikinci el eşya

Kayışdağı ikinci el eşya alanlar

Kayışdağı bölgesinde ürün satışlarınızı yapabileceğiniz bir alan arıyorsanız, en doğru yerdesiniz! Kayışdağı ikinci el eşya alan yerler olarak, bölgenin çoğunlukla öğrenci olması ve ürün satma konusunda sorunlar yaşamasını ele aldık. Öğrenim hayatınız sonlandıktan sonra, burada tüm kullanılmayan ev ürünlerinizi tek bir parti olarak satmak ister misiniz? Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve ev aksesuarlarınızın tamamını tek seferde satın alıyor; üstün bir hizmetin keyfini sürme şansları vermekten geri kalmıyoruz.

Bölgede sınırlarını her geçen gün arttıran ve sizleri tek bir çatı altında toplamayı ihmal etmeyen firmamız, piyasa değerine göre ödemeler yaparak, acilen elden çıkartmanız gereken eşyalara ilişkin bir ödeme takvimi hazırlamaktadır. Bizi aradıktan sonra çalışanlarımız bulunduğunuz alana geliyor, ürün incelemeleri yapıyor, daha sonrasında ise piyasa değerine göre bir ödeme sağlıyor. Kayışdağı eski eşya alanlar olarak bölgenin ön plana çıkan ve herkes tarafından tercih edilen firması konumunda yer almaktayız!

Kayışdağı’nda yaşayan öğrenciler bizi tercih ediyor!

Bölgede Yeditepe Üniversitesinin olması, yerel halkın %80’i kadar kişinin öğrenciden oluşmasına neden olmaktadır. Bu sebeple öğrenim hayatı tamamlanmış olan öğrenciler, memleketlerine gitmeden evvel kullanmayı düşünmediği eşyalarını tek parti halinde satmayı amaçlamaktadır. Kayışdağı spot eşya alım satım konusunda bir marka haline dönüşen firmamız, tüm bu ürünleri tek seferde elden çıkartmanıza aracı olmaktadır. Güvenilir bir hizmeti ele almak ve ürün satışlarını gerçekleştirmek adına hemen siz de bizi aramayı ihmal etmeyin.

Öğrencilerin yanı sıra bölgede yaşayan halk sakinlerinin de kullanmadığı eşyaların tamamına talibiz! Depo veya kilerde tutup, çürümeye bırakmak yerine ürünleri satışa sunabilir, nakit akışı elde edebilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, oturma grubu, yatak odası grubu, masa ve sandalye takımı, avize, çeşitli antika eşyalar gibi ürünlerin tamamını satmak adına sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız! Kayışdağı ikinci el eşya alan yerler konusunda hemen bize ulaşabilir, güvenilir bir şekilde ürün alternatiflerini görme fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Bölgenin önde gelen firması olarak, sizleri her daim tek bir çatı altında toplamayı ihmal etmemekteyiz.

Hakkında İbrahim

İstanbul'da İkinci El Eşya Alan Yerler, Cep: 0534 966 45 05

Check Also

Kullanılmış Ofis Mobilyaları Alım Satım

İkinci El Ofis Mobilyası

İkinci El Ofis Mobilyaları Ofis mobilyası almaya karar verdiyseniz, seçenekleriniz arasında ikinci el ofis mobilyası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir