Anasayfa / Eşya / İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
İkinci El Beyaz Eşya Alınır
İkinci El Spot Beyaz Eşya

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Firmamız ikinci el beyaz eşya konusunda tüm marka seçeneklerini bünyesinde bulunduran mağazalarıyla hizmet vermektedir. Beyaz eşyalarını yenilemek isteyenlere satabilme, ikinci el beyaz eşya almak isteyenlere alabilme imkânı sunmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesinden kombiye tüm beyaz eşya seçenekleriyle beraber AEG, Arçelik, Beko, Daewoo, Dominox, Electrolux, Buses, Esco, Finlux, Franke, General Electric, Hisense, Gorenje, Grundig, Altus, Hoover, Bosch, Hotpoint-Ariston, Indesit, Kleo, LG, Midea, Premier, Profilo, Regal, Samsung, Sharp, Siemens, Silverline, Simfer, Waeco, Sinbo, Sunny, Liebherr, Şenocak, Teka, Vestel, Vitrifrigo, Whirlpool, Zanussi gibi farklı marka seçeneklerini de sizlere sunmaktadır.

Firmamız, şubelerimizden ikinci el beyaz eşya alanların bizim hakkımızdaki olumlu düşüncelerine, her gün bir yenisini ekleyebilmek adına çalışan, profesyonel bir firmadır. Firmamız ikinci el eşya alım satım alanında dürüst, profesyonel, hızlı çalışmaları tanınmaktadır. İkinci el beyaz eşya almak isteyen müşterilerimize memnuniyetleri konusunda gereken hizmetleri sunmak bizim işimiz.

Elinizde bulunan ihtiyaç fazlası haline gelmiş, çalışır durumda tüm beyaz eşyalarınızı sizi hiç uğraştırmadan piyasa değerinde hak edişine göre alabilmemiz için bizimle iletişime geçmenizi beklemekteyiz.

Çevredeki diğer ikinci el beyaz eşya alanlar arasındaki farkımızı bizim hakkımızda yapılan yorumlarda alabilirsiniz. Bugüne kadar olan çalışmalarımızda hem satıcı olarak sizi, hem de alıcı olarak bizi düşünerek en uygun şartları sağlamak için çalıştık.

Diğer ikinci el beyaz eşya alan yerlerden farklı olarak bizim farkımız ise, her türlü teknik destek ve ürün seçeneklerimizdir. İkinci el beyaz eşya olarak almak istediğiniz çamaşır, bulaşık makinesi markalarına, buzdolabı ve mini buzdolabı markalarına, kombi ve fırın markalarına ve ayrıca klima seçeneklerine firmamızın İstanbul’un Adalar, Beykoz, Ümraniye, Kadıköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Beykoz, Sultanbeyli, Kartal, Pendik, Büyükçekmece, Tuzla, Şile, Üsküdar, Gebze, Maltepe ilçelerinde bulunan ofislerimize gelerek ulaşabileceğiniz gibi, iletişim telefon numaralarımız 0 535 459 52 54 / 0 216 499 91 40 / 0 212 451 22 50’ yi arayarak ya da e- mail adresimiz spotcu50@hotmail.com’a mesaj atarak da gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hakkında İbrahim

İstanbul'da İkinci El Eşya Alan Yerler, Cep: 0534 966 45 05

Check Also

Kullanılmış Ofis Mobilyaları Alım Satım

İkinci El Ofis Mobilyası

İkinci El Ofis Mobilyaları Ofis mobilyası almaya karar verdiyseniz, seçenekleriniz arasında ikinci el ofis mobilyası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir