Anasayfa / Eşya / Etiler ikinci el eşya
Etiler 2.El Eşya
Etiler 2.El Eşya Alanlar

Etiler ikinci el eşya

Etiler İkinci El Eşya

Kullanmadığınız veya yenisi ile değiştirmek istediğiniz tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı satabileceğiniz şahane bir teklifle Etiler İkinci el eşya tam size göre. Kullandıkça yıpranan veya yeni bir modelini alıp eski eşyanızı elden çıkarmanın tam sırası. İl değiştireceksiniz eşyaları elden çıkarmanız gerek, eğitim hayatınız bitti evinize yuvanıza döneceksiniz eşyalarınızı elden çıkarmanız gerek, iş değişikliği veya tayin nedeniyle il değiştireceksiniz eşyalarınızı elden çıkarmanız gerek. İşte tam bu alanda firmamız size tam destek ile devreye giriyor.

Etiler İkinci el eşya alanlar arasında firmamız teknik ve donanımsal açıdan size en uygun teklifleri sunarak karlı çıkmanıza olanak sağlıyor. Teknik ekibimiz tarafından eviniz, işyeriniz veya ofisinizdeki eşyaları talebiniz doğrultusunda alıyoruz ve size bedelini ücreti karşılığında veriyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak değerinde alışverişi yapıyor sizi ve eşyalarınızı mağdur etmiyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile eşyalarını evinizden alıyoruz. Buz dolabı, çamaşır makinası, fırın, ocak, koltuk, yatak ve aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşya mobilya ve genel eşyalarınızı alıyoruz. Konum itibari ile ilimizin neresinde olursanız olun ücretsiz olarak teknik ekibimizi yönlendiriyoruz. Eşyalarınızı kontrol ve paketleme aşamasının ardından alıyor ve sizleri bu büyük yükten kurtarıyoruz. Eşyanızı satmak için herhangibir satış sitesine koymanıza gerek kalmadan eşyalarınızı alıyoruz. Zamandan, birçok emek ve sermayaden kar sağlıyorsunuz.

Etiler ikinci el eşya alan yerler arasında firmamızı tercih etmenizdeki en önemli sebeplerden bir tanesi sizi mağdur ve mağrur etmeden mutlu bir satıcı haline dönüştürüyoruz. Hızlı ve güvenli şekilde hizmetimizi sağlıyor ve sürekli mutlu etmek adına hizmet veren personellerimiz hizmette ödün vermeden eşyalarınızı güvenlikli şekilde alıyoruz. Firmamız eşyalarınızı değerinde alarak sizleri karlı konuma sürüklemektedir. Kullanmadığınız ve değerini kaybetmekten korkutuğunuz eşyalarınızı zamanında alarak sizleri karlı çıkarıyor. Kullanılmayan eşyaların yer kaplaması veya artık işlevlerini yitirmelerinden dolayı yaşamış olduğunuz sıkıntıyı aza indiriyor ve sizlere alanında uzman personellerimize yönlendirerek teknik anlamda uygun ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Hemen bizlere ulaşarak eşyalarınızı teslim edebilir değerinde satış personelimizden uygun koşullarda hizmet alabilirsiniz.

Hakkında İbrahim

İstanbul'da İkinci El Eşya Alan Yerler, Cep: 0534 966 45 05

Check Also

Kullanılmış Ofis Mobilyaları Alım Satım

İkinci El Ofis Mobilyası

İkinci El Ofis Mobilyaları Ofis mobilyası almaya karar verdiyseniz, seçenekleriniz arasında ikinci el ofis mobilyası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir