Anasayfa / Eşya / Esenyurt 2 ikinci el eşya
Esenyurt İkinci El Eşya
esenyurt-ikinci-el-esya-alanlar

Esenyurt 2 ikinci el eşya

Esenyurt ikinci el eşya alan yerler!

Esenyurt bölgesi, yeni yapılan siteler ve apartmanlar ile artık 1 milyonu aşkın dolu haneye sahip olan bir ilçe! Son 5 senedir kentsel dönüşüm projeleri ile birçok kişinin yerleşik hayatta tercih ettiği bu ilçe de, kullanmadığınız eşyaların tamamını satın alan bir firma var! Esenyurt spot eşya alım satım konusunda bize ulaşabilir, siz de dilediğiniz ürünleri piyasa değerine göre satma şansı elde edebilirsiniz. Bilindiği gibi birçok öğrenci ve memur, bölgede ki yaşamını sonlandırma ve başka bir ile gitme gibi problemlerden dolayı ürünlerini toptan satabilecek spotçular aramaktadır.

Yüzlerce haneye sunduğumuz bu hizmetin yanı sıra, aynı zamanda evinde ki mobilya veya beyaz eşyaları yenilemiş olan hanelerin de eski ürünlerine talip oluyoruz! Yenilediğiniz ürünlerin bir kısım kadar taksitini eski ürünlerden karşılamak istemez misiniz? Esenyurt ikinci el eşya alan yerler olarak, bize ulaşım sağladığınız an itibariyle firma çalışanlarımızı bulunduğunuz mevkiye yönlendiriyor, ürünlerinizi en kısa sürede teslim alıyoruz!

Eski ürünlerinizi nakit akışına dahil edin!

Depo veya kilerde, “elbet bir gün kullanırım” diye düşünerek beklettiğiniz ürünler, çalışmamaktan veya rutubetli ortam sebebiyle “çürük” hale dönüşebiliyor. Bunun yerine eski ürünleri satıp, yeni aldığınız ürünler için bir takım gelir elde etme durumu söz konusu olabilir. Esenyurt eski eşya alanlar olarak bölgede ki yüzlerce haneye sunduğumuz hizmeti sizlere de bir telefonla sunmaktan geri kalmıyoruz. Tek yapmanız gereken şey konulara ilişkin olarak bize ulaşmak ve hizmet standartlarını hep bir adım ön plana çıkartmak!

Güncel hizmetlerle beraber, piyasa değerine göre ödemeler yapıyor; beyaz eşyalarınız, ev aksesuarlarınız, mobilyalarınız ve diğer ev gereçlerinizin tamamına talip oluyoruz! Esenyurt spot eşya alım satım denildiği vakit bölgenin en çok akla gelen ve tercih edilen firması olarak çıtamızı genişletmekten de geri kalmıyoruz. Tüm Esenyurt mahalleleri ve çevre ilçelerde ürün satışları yapmak adına bizi tercih edebilir, kurumsal firmamızın güvencesi ile kısa sürede eski veya acilen satılması gereken ürünlerinizden kurtulabilirsiniz. Randevunuzu alın, ürünlerinizi piyasa değerine göre satın!

Hakkında İbrahim

İstanbul'da İkinci El Eşya Alan Yerler, Cep: 0534 966 45 05

Check Also

Kullanılmış Ofis Mobilyaları Alım Satım

İkinci El Ofis Mobilyası

İkinci El Ofis Mobilyaları Ofis mobilyası almaya karar verdiyseniz, seçenekleriniz arasında ikinci el ofis mobilyası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir